Custom Properties Search

Vzdelávanie2
Klinická psychológia2

Smútočné oznámenie

Kleinmann KarolDňa 28.03. 2021 nás navždy opustil vo veku nedožitých 70 rokov PhDr. Karol Kleinmann, PhD.

PhDr. Karol Kleinmann, PhD. aktívne pôsobil ako klinický, dopravný, poradenský, pracovný psychológ a psychoterapeut, súdny znalec, prednosta Ústavu psychológie Slovenskej zdravotníckej univerzity, prezident Asociácie dopravných psychológov SR.
V minulosti zastával i funkciu viceprezidenta Slovenskej komory psychológov a aktívne sa podieľal na smerovaní nášho odboru na Slovensku.
Posledná rozlúčka s kolegom prebehne dňa 8. apríla 2021 o 11:00 v Bratislavskom krematóriu.
V mene prezídia Slovenskej komory psychológov mi dovoľte vyjadriť úprimnú sústrasť rodine.

Mgr. Eva Klimová
prezidentka Slovenskej komory psychológov

Posledná úprava Streda, 31 Marec 2021 14:18

Prihlásenie

Pre zobrazenie článkov, materiálov a dokumentov určených len pre členov SKP sa musíte prihlásiť.

Tu si môžete vyžiadať zabudnuté prihlasovaci e meno a heslo.